Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Sasi001 #88728 üzenetére

    Alighanem a szőrszálhasogatás kifejezést nem jól használod amúgy, mert jelen eset minden, csak nem ez. Gondoltam szólok.

    Következő hiba amit elkövetsz igen, az pont az, hogy eladási darabszámok nélkül próbálsz meg mindjárt statisztikát gyártani, csak, hogy igazold magad. Hiba, öreg hiba ismét.

    De tudjuk te support minősítés alapján vásárolsz, mindegy milyen a termék.

    Kik tudják ezt? Maximum azok, akik nem tudnak magyar nyelvet értelmezni, mert az teljes biztos, hogy ezt én így le nem írtam soha. Maximum azt, hogy ha nincs rendes support, akkor mindegy milyen a termék, nem érdekel, mert úgyis el fog romlani és akkor nem szeretnék tátott szájjal rohanni abba a bizonyosba. Vagy azt, hogy először a támogatást nézem meg és utána nézem meg mi akadt fent a szűrőn és azt specifikálom meg az ízléseim szerint. Megkérlek, hogy vagy idézz vagy pontosan fogalmazz, de olyat ne állíts ami nem igaz.

    Nem igazán értem a kötekedésed.

    Pedig egyszerű. Mikor kijelentesz valami nagyon-nagyon-nagyon általánosat és erőset, azt akkor támaszd meg rendesen ám érvekkel objektíven, ne szubjektíven és csapongva, mert roppant komolytalan tőle egy thread. De ezt már többen felhozták, x. alkalommal sem megy át ;)

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák