Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AnonymusX

    senior tag

    válasz Ronam #88338 üzenetére

    Én csak most tévedtem ide a fórumba, eddig nem követtem a Ph-n az Oled topikot, vissza sem olvastam, gondoltam leírom az én tapasztalataimat a jelenlegi Samsung tévémmel kapcsolatban Black Dragonnak, amelyek miatt én nem választanék ismét TV-t a Samsungtól.

    Samsung Magyarországnak is igyekeztem jelezni, távolról be is léptek a tévémbe, de a firmware hibákra azt mondták írjak e-mailt. Mondom jó, de mégis hova? Ha a magyar support oldalon írok e-mailt, ugyanide jutok :U, a támogatásnak kéne a firmware készítők felé jelezni a panaszt. Letudták az egészet egy gyári visszaállítással, amit ugye csak a szerviz menüből lehet megcsinálni Samsung tévén.

    Illetve a megoldás az lenne, hogy ha lehetne lefelé is firmware-t frissíteni (főleg egy bizonyos ideig, ha felhasználó hibát tapasztal). Azt sajnos nem lehet, de akkor kiadhatnák újra a korábbit, mint új verzió, amit a TV el is fogadna. Szóval lenne rá megoldás, mintsem a rosszat tovább toldozgatni.

    [ Szerkesztve ]

  • Yodamest

    veterán

    válasz Ronam #88338 üzenetére

    Nem kell ezt ennyire túlhurrogni, baromi jó tv a S95B és igen minden szoftver update után is baromi jó tv továbbra is. Semmi baj nincs azzal, hogy nem a 1300nit a max fényerő "csak" 1000... gyönyörű képe van. Olyan dolgok miatt problémáznak emberek, amit amúgy lehet észre sem vennének.

    Érdekes módon nálam hibátlanul teszi a dolgát, semmi bug, semmi probléma, de nem is bújom naphosszat az update logot, hogy úristen mit variáltak, használom, élvezem, no problem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák