Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alaves

    addikt

    válasz Kisszaboo #71960 üzenetére

    Alacsonyabb kategóriában (LCD) nem tudom, de OLED kapcsán jó a Sony szerviz háttere. LG a legjobb az tény, utána viszont a Sony (és a Philips).

    Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

  • salapp

    addikt

    válasz Kisszaboo #71960 üzenetére

    Szerintem ex cathedra ilyeneket ne jelentsünk ki inkább...
    Egy-egy felhasználónak nem lehet elegendő saját tapasztalata ehhez, és tudjuk, hogy egy fórumon is nagyobb hangsúlyt kapnak a negatív vélemények, mint a "minden rendben" vonal.
    Szóval franc tudja, hogyan is van egyik gyártó magyarországi szerviz háttere a másikhoz képest.
    Van, akinek az jó szerviz hátteret jelent, ha cserélgetik a magukat összefosó OLED paneleket, mint a katonatiszt, van, akinek ennél fontosabb, ha nem fossa össze magát az OLED panel és még 5 évre kiterjesztett garanciát (nem biztosítást) is vehet a tévé mellé.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

  • b.

    félisten

    válasz Kisszaboo #71960 üzenetére

    "Sony már csak a nevéből él. A szervízháttere is nulla kb."
    Most komolyan , saját magad kijelentését sem tudod értelmezni?

    salapp:
    Nincs az Androiddal és a Google Tv vel alapvetően túl nagy gond. Rengeteg program, szoftver van hozzá, testre szabható a Tv és a tudása és frissíthető.
    Alkalmas egy doridos Philips / Sony felület alapvető medialejátszásra mi egy átlagos usernek elég.
    A Stream és helyi Host szolgáltatások is folyamatos frissítéseket kapnak erre a felületre.
    Nagyon sok külső lejátszónál is akadnak gondok, nekem volt már Zidoo,Dune-m is. Most egy Nvidia Shieldet használok, ami szerintem az összes eddigi közül a legjobb, de már alig használom.
    Legtöbbször hálózati lejátszáshoz, UHD tartalmak esetén, mer ta TV wire van rákötve a routerre és 100 megás csak a hálózati interfész... A Shield is Adroidos felületet használ.
    Mind a Google tv/ Sony android mind a Philips felülete egy elég jól összerakott konstrukció. Együtt lehet vele élni, csak meg kell tanulni használni, néha újra indítani, ilyesmi, de amúgy Kodi, Plex, minden stream szolgáltató rajt van a Tv-n és napra kész. max képfelbontás az eARC miatt pedig már a hang is teljes minőségben megy át az erősítőre, legyen a atmos vagy TrueHD.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák