Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz fulton #68280 üzenetére

    2020 áprilisban próbáltam ki a 30 napos trial-t. Alig találtam olyan filmet, ami érdekelt volna, és van hozzá magyar szinkron. A tv-ben futó kliens keresője 1 trágyahalom, pl. szinkronra kib@ körülményes volt rákeresni. Írd és mondd csinalni kellett egy rohadt playlist-et, amibe fel kellett kézzel venned PC-s böngészőt használva a megnézendő összes magyar szinkronos filmeket, hogy utána a TV-s kliensben már csak a mentett playlist-et kelljen megnyitni, és ott úgy már élhetőbb a navigáció. De mint írtam, ehhez előtte kézzel végig kellett az embernek szopkodnia magának ezt, nem 10 perc volt.
    Amúgy tele volt netflix sajátkészítésű b**ipropagandás sorozatokkal. Filmekből amit meg szerettem volna nézni pl. Bosszúállók, az mind Marvel. Aminek meg Disney a tulajdonosa. Amihez meg Disney+ kéne mert csak ott engedélyezték a hozzáférést minden konkurrenciától visszavonták a jogokat. Vagy vmi Hbo sajátgyártású, akkor az sincs netflixen.
    Alapból régi 80-as 90-es évekbeli retró filmek sincsenek. Aztán meg eleve a magyar v. más európai nem azokat a filmeket nézheti, amiket a dagadtseggű néger a hülyék országában. Az előfizetési díjat mégis elkérik tőlem is ugyanannyit. Illetve még a bitrate is butított az amerikai földrészen lakókéhoz képest. Stb stb stb stb...

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák