Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • still2

    tag

    válasz tamassneff #59466 üzenetére

    Szia,
    Még mindig érzem a lesajnálást az átlag emberek felé akiknek jó az LG. Nem mindenkinek van ideje és kedve akciókra várni. Továbbá szerintem LG smart rendszere nagyon jó. Veri a többiét. Az átlag embereknek ez is fontos. Kérlek olvasd el a mondataimat ismét mert nem jó az értelmezésed. Nem utaltam sehol kényszerítésre. Én az objektivitás és tárgyilagosság részleges hiányát tettem szóvá. Ez félre tudja vezetni az ártatlan érdeklődőket. Mert LG tévék jó tévék az átlagember számára.
    Azért írtam le ilyen sokszor az átlagembert mivel én is közéjük tartozom és nem szégyenlem és nem sajnálom ezt a tényt. Még egyszer örülj neki hogy jó a szemed és kérlek ne bélyegezd meg azokat az embereket akik nem látják amit TE.

  • daneel_hu

    addikt

    válasz tamassneff #59466 üzenetére

    "Szia, sajnos az átlag felhasználóba bele van "kódolva" hogy LG-t vesz a masszív marketing kampány miatt. Az ilyen és ehhez hasonló fórumok már rá tudnák világítani az átlag felhasználót, hogy nem csak az LG az opció. És a tapasztalat azt mutatja, a sajátomé is, hogy ua áron jobban jár az ember a másik márka OLED tv-vel. (persze ki kell fogni az árat, az össze-vissza ugrál, de ez igaz mindegyik márkára, most pont jó időszakban vagyunk ebből a szempontból)
    Választás mindenkinek az övé a végén, itt senki nem kényszerít senkit semmire.

    Oled-tévé mint az átlagfelhasználás mintája... :DD

    Egyébiránt az LG az még mindig, akinek a B-szériától kezdve vannak megoldásai egészen a Z-ig. (opsz látom most már A is van)
    Tehát akkor van A, B, C, G, R és Z.
    A SONY-nál van 77-es vagy nagyobb modell ha jól tudom, míg a Pana csak 48, 55 és 65-ösöket gyárt.

    A topikban LG-fronton is a legtöbb készülék B és C, egyszerűen az ár miatt. Még mindig drágák ezek a készülékek és a többség ezeket veszi.

    Szerintem mindegyik oled király. Mostanában volt azért szerencsém párszor LCD-t nézegetni ilyen-olyan okoból kifolyólag, felüldülés volt leülni az LG-oledem elé (65E8) utána. Minden esetben, még akkor is amikor a barát csúcs-qledjét kellett x óráig nézegetni.

    Furcsa, hogy mi magyarok nem tudunk leszokni a másik által vásárolt termék lesajnálásáról. Úgy látszik a napi dopamin-adag már nem elég amit a facebook generál, kell még valami plusz is. :D
    Autógyártás fronton ez még durvábban kijön.

Új hozzászólás Aktív témák