Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz daneel_hu #47757 üzenetére

    Én nem vagyok márkabuzi. Ez főleg azért van így, mert mielőtt Panákat vettem, LG tv-t vettem. Ha panabuzi lennék, szerinted vettem volna LG-t? Sőt van Samu tv-nk is.
    Az LG-ben csalódtam, mert elromlott nagyon hamar és a híres LG szerviz bizony nagyon nem jött be. A Panák meg működnek rendületlenül. Én mindig a jól működés híve vagyok. Megveszem és használom. Így vagyok nem csak a tv-kel, de minden mással is. Ha megveszem és tökéletesen működik, "ő" van értem és nem én érte. Ezért veszek legközelebb is Pana tv-t, JBL bluetooth hangszórókat, Hama Webrádiót (mindenes), Honda autót, Samu telefont, Whirpool mósógépet és így tovább, stb stb. Bizonyítanak minden nap. És baromira nem érdekel a garancia. Ha egyszer is szükség lesz rá, visszatart majd a legközelebbi vásárlásnál, hogy megint attól a bizonyos márkától vegyek bármit. A túlárazott, túltolt státuszszimbólumok meg ugyanígy nem hoznak lázba.

    [ Szerkesztve ]

  • Northlorien

    tag

    válasz daneel_hu #47757 üzenetére

    Komolyabb kreatív stúdiókban egy név VOLT. 2013 környékén még az apple megkerülhetetlen volt, stabilitás és teljesítmény szintjén előrébb jártak mint a windowsos gépek. Mára ez megváltozott, a Windows 10 van annyira stabil mint a Mac, és kevesebb pénzből gyorsabb rendszert lehet építeni, sőt az új Mac workstation megjelenése előtt sokan atttertek konkrétan windowsra vagy linuxra a nagyobb teljesítmény miatt. Tévedés az is hogy kevesebb probléma van a macekkel, az igazság az hogy rengeteg hulyeseguk és problémájuk van - mindkét rendszert használom. Sokan két dolog miatt nem váltottak, az egyik hogy mindenük erre az okoszisztemara lett beállítva és kenyelembol vagy egyéb okból inkább kifizetik a prémiumot, vagy pedig amiatt mert markabuzik. Jók vagy sem? Jók persze, nagyon jól összerakott gépek, jó teljesítménnyel, jó rendszerrel viszont brutál prémium árat kérnek ezért, ami szerintem hiba mert rég nincsenek monopol helyzetben, ez igaz mind a számítógép mind a mobil piacra. A mobiltelefonrol csak annyit hogy nekem egy 2 éves telefonom van, bitang gyors még mindig, nem tudom hogy mennyivel lehetnek gyorsabbak vagy jobbak az ujjak, de teljesítmény miatt tuti nem vennék új telefont, sem apple sem androidot, és az is igaz hogy sokan az applet statusszimbolumkent nézik, kb ugyanaz mint amikor bmwt veszel, tökmindegy hány éves csak a logó stimmeljen, ez szerintem hülyeség, de mindenki arra költ amire akár, vagy tud. Nincs értelme arról beszélni amúgy hogy mi volt, pár év alatt annyi minden változott, hogy érdemes a régi berögzült dolgokat újragondolni.

Új hozzászólás Aktív témák