Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • air

    nagyúr

    válasz gjoco1 #4111 üzenetére

    Nehéz tanácsot adni, ha valaki nem kér, vagy a kéréshez nem ad elegendő vagy megfelelő információt.
    Azért vannak többek által kipróbált, jó árkategóriában lévő, kellő közösségi támogatással rendelkező órák.
    Én személy szerint a közösségi támogatást, és a kipróbált, több pozitív, mint negatív visszajelzést produkáló
    eszközöket tartom ajánlhatónak. Ha itt a MA-n 3 Androidos óra tesztből mindháromban negatív értékelés és kicsengés jön ki, és még közösségi támogatás sincs mögötte, az részemről nem ajánlott.
    Ha valakinek ilyenje van, és nála jól működik, akkor:
    1) szíve joga, hogy ő azt ajánlottnak gondolja
    2) ne általánosítson, hogy mindegyik ilyen eszköz mindig, mindenkinek jó lesz.
    3) Engem ne akarjon meggyőzni az igazáról.

    Illetve nagyon sokan azt gondolják, hogy kaphatnak Ferrarit egy Suzuki áráért. Nem.
    Én sosem ajánlottam 100 ezres órát olyannak, aki max. 30-ért akart venni.
    De ha 30-at rászán, akkor biztosan nem az Androidos órákat fogom javasolni.

    Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

  • gyemipapa

    senior tag

    válasz gjoco1 #4111 üzenetére

    A kérdésedre nem fogsz tudni reális, objektív választ kapni, mert ez olyan, mint ha megkérdeznéd, milyen autót, vagy milyen tévét, milyen laptopot, milyen telefont érdemes venni?
    Mindenkit teljesen szubjektív szempontok vezérelnek, csak az tudna választ adni, aki huzamosabb ideig többfélét is tesztelt, van összehasonlítási alapja. Én az alapján nem vennék órát, hogy xy ajánlja.

    Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Új hozzászólás Aktív témák