Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Sirandrish #23820 üzenetére

    No, most már úgy látom mind1, de én lebeszéltelek volna 965-ről / AMOLED-ről. Pláne, ha ennyit akarsz térképészkedni.
    A sztori másik fele, hogy – személyes tapasztalatom szerint – mindenre (is) elég az alap point-to-point navigáció. Ilyenkor nincs térkép, csak egy nyomvonal, ill. az utasítások, hogy itt jobbra, ott balra, stb. A Garmin – és más gyártó – térképei se lesznek sose olyan pontosak / frissek, mint a dedikált térképek (merretekerjek, turistautak, Locus Maps).
    Én mindig azt csinálom, hogy Locus-on letervezem (nagyba, kényelmesen), aztán "puff", átteszem az órára (FR255), és megyek is.
    Mivel az FR MIP-es, így a térképet nyomvonalat folyamatosan látom, nem kell ébresztgetni az órát. Nekem ez jött be (de nagyon). Ha valaha drágább Garmin-ra váltok, akkor is igyekszem majd a MIP kijelzőnél maradni.

    " ... én a folyamatos pulzusmérést nem szoktam használni ... "
    Azzal kb. agyoncsapod az egész rendszer működését. Az óra nem csak a pulzusodat regisztrálja, és kész, hanem mindenféle dolgokat számol. Innen fogja tudni, ill. fogod tudni, hogy pl. adott nap mennyire vagy terhelhető. Vagyis egy ilyen óra vagy folyamatosan a kezeden van (és mér, analizál, stb.), vagy - kis túlzással - kidobott pénz.

  • MC Pite

    veterán

    válasz Sirandrish #23820 üzenetére

    Akkor már kb késő, de a fit és outdoor vonal közötti különbségekről: [link]
    Amiled nálam bringán bukó volt, 2 nap múlva ment vissza az Epix. Gyalog jó.

    Egyébként most a FR955 lett eladó, nekem nem adott annyit hozzá a nyomvonalhozna térkép. Órán meg még mindig rohadt kényelmetlen navigáltatni, úgyis connect vagy explore appal küldöm inkább rá.

    Én a mapy.cz-t szeretem jobban.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák