Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    válasz quby #7240 üzenetére

    Jah en aram meresre csiptetoset akarok hasznalni, amit az oratol a biztositekokig jovo fazisra uhajtok racsipni, Merem remelni, hogy abba nem akarnak belekotni, hogy az ora utan en mit csinalok... :)

    A Fogazt meg folhivom jovo heten, hogy mi az allaspontjuk (mar csak kivancsisagbol is)

    Amugy nem az a szomoru, hogy az olvaso ezt jelenti, mert az a dolga, hanem az, hogy nincs egy olyan szemely akit ha kikuldenek, ertelmesen meg lehet vele beszelni a dolgokat, ugy is hogy meg is ertse....Ez Magyarorszag... De nem csak ebben a temaban, mar egy csomo alkalommal megkaptam azt, ha akartam valami kulolegeset (okostermostat, okoskapcsolok) hogy minek az, meg mit kell "flancolni" 40 evig jo volt a hagyomanyos is... Konretan a futesszerelom is a szajat huzta az okostermosztatra, a villanyszerelo boltban pedig amikor okoskapcsolot kerestem, az elado visszakerdezett, hogy minek az a "hulyeseg" meg "majd az asszony a kv-fozot sem tudja folkapcsolni a sok kacat miatt"... Szoval igen, ez a nagy Magyar valosag...:( :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák