Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz stopperos #25113 üzenetére

    Ha csak össze kell matekozni appban az nem annyira para, lényeg hogy működjön.
    Viszont két dolog még eszembe jutott:
    1. Az egyik lámpa kültéri lenne; tető van felette de akkor is kint van, ezek a kapcsolók pedig beltériek, kültéri kivitelt nem találtam belőlük. Márpedig jó lenne azt a lámpát kintről (fizikailag) is kapcsolhatóvá tenni. Találtam a "kör-designos" kapcsolókhoz passzoló Sonoff T433-t, mivel ez elemről működik jó lenne, de ez egyrészt nem tudom a "négyzet designos" kapcsolókkal összelőhető-e, másrészt nem harmonizál a kinézett kapcsolókkal. Tényleg nincs ebből "négyzet kapcsolós" kivitel (az beltéren is sokat segítene) vagy csak én nem találom?
    A másik amire ráakadtam az a Sonoff SNZB-01, de ez még jobban elüt küllemre és ráadásul zigbees (nekem pedig semmim sem az).
    2. A Sonoff mini beépítehtő-e váltókapcsoló alá? A nappaliban két (reményeim szerint pár hét múlva jön a szaki és onnantól három) helyről kapcsolható a világítás, de jó lenne ha a kanapén heverve is tudnám irányítani.
    Ha nem akkor esetleg más ötlet? (Rombolás úgyis lesz, nem gond ha arra is szükség van.)

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák