Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz BlacKSouL #55489 üzenetére

    én a hétvégén a következő mutatványt láttam: stadionoktól (ittmetn el mellettem) az aréna plázáig emberünk 3* vált sávot, előtte levőtől 50cm-re megy folyamatosan, később pirosnál padlógázas indulás a lámpánál stbstb. én közben szabályosan közlekedve a 45 (!) lóerős gépállatommal kb. 8-10 autónyival voltam előtte a BAH csomópontnál. és igen biztos ő volt, mert az autópálya bevezetőjénél megint elment mellettem, amikor lefordultunk és igen, tuti, hogy ő volt, leglaábbis elég kisesélye van, hogy pont jött volna egy kiégett lámpájú, ugyanúgy színhelytelen elemekkel díszített és hátul picit megkoccantott autó. hogy mi lehet a rejtélyes összefüggés a vezetési stílus és az autó sérülései közt :F ;]

    egyébként meg autózni alapból szívás :DDD

    vagy fullba vagy sehogy :D

  • bandus

    veterán

    válasz BlacKSouL #55489 üzenetére

    én végig a belső sávban jövök munkába :P 140-150 között, függetlenül attól, hogy 2-3 helyen 100-as tábla is van, hehe :) ha jön valaki, akkor lehúzódok. de kb zsámbék és tatabánya között a külső sáv minősége szörnyű, mindkét irányban. nem is használom.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • Lortech

    addikt

    válasz BlacKSouL #55489 üzenetére

    Hosszú hétvégén én is pályáztam pár száz km-t. Kocsisor előttem, torlódás, 110-120 körül belső sávban, már mindenki hangyafasznyi féktávon belül, (nehogy egy transitos beférjen a belsőbe 90-nel előzni, ahogy lenni szokott) külső sávban lassabb járművek. Fehér csodalámpás Audi jön, beáll mögém 3 méterre, villog, behúzza két sáv közé, oda is villogtat párat, hogy mindenki lássa, hogy ő aztán megjött, mindenki vigyázzba. Aztán felgyorsul a belső, 170-ig követ, elfogynek mellőlem, besorolok, elhúz mellettem, aztán 5 km múlva megelőzöm 149-cel egy trafinál.
    Meg az emberek, akik nem tudják vagy nem akarják felmérni (lásd fent fehér furgonos archetípus), hogy mögöttük a belsőben milyen sebességgel közelednek, de ő bevág, kinyomja a szemét és kilotízzel megelőzi a kamiont, de akkor már a következőt és az azutánit is, ha már egyszer 120-ig felgyorsított, 1-2 kilométerig lelassítva a belső sávot, amiből következik a torlódás, és az, hogy más lassabb járművek is bejönnek a belsőbe és gerjeszti tovább magát a folyamat. Majd ebből van az, hogy megyek a pályán, előttem satu, villogó, én is 40-re, jól van, "biztos baleset", aztán mintha mi sem történt volna, 1-2 kilométer múlva újra megy a sor.

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák