Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz neduddki #20166 üzenetére

    Nem ugyanaz - a 316-ban M40-es motor van, vezérműszíjas, mechanikus gyújtáselosztós, az enyémben M43, vezérműláncos, elektronikus gyújtású... De a négy henger stimmel :K :DDD

    Olyan 3-3500 körül kezd el igazán húzni, nagyjádól 5-5500-ig, onnan kezd elerőtlenedni :)
    Ha valaki van olyan állat, hogy megtegye, akkor simán lehet leszabályzásig pörgetni ( 6500 körül ), de értelmetlen - aki sportolni akar, az vegyen néhány számmal nagyobbat ;)

    A kollégám is a lámpái miatt haragszik rá - nem tudja megbocsátani a gyártónak, hogy plexi mögé bújtatta az ikerlámpákat :DDD Sajnos a kémfotókhoz nem volt szerencsém...

    12 évesen, amikor az első példányokkal találkoztam az utcán ( ritka vendég volt, jól meg kellett nézni ) beleszerettem a formájába... És elhatároztam, hogy nekem egyszer ilyenem lesz.

    Aztán sokáig úgy nézett ki, hogy sosem valósul meg - kellett egy lelki katasztrófa ahhoz, hogy bevállaljam... :) Tavaly május vége óta van meg, de egyszerűen imádom... :)

    Janoska26: Te menthetetlenül kocka vagy, én meg menthetetlenül tuskó BMW-s :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák