Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz BlacKSouL #70854 üzenetére

    Szintén húsboltos sztori, Bp., Lehel piac (idős szülőknek supply run) - állok sorba, tartom az egy méter távot (két méternek nincs tér) az előttem lévőtől, rajtam maszk meg kesztyű. Tehát be akar tolakodni elém egy fél fejjel alacsonyabb (bár ránézésre egy tizessel fiatalabb, mégha kopasz is) csávó, akivel közöltem, hogy bocs, de sorban állok. Erre az volt a válasza, hogy akkor sorba kellene állni, nekem pedig az, hogy én éppen azt teszem. Ezek után kioldalog mellettem és közli súgva, hogy szerencse, hogy ő úriember, különben agyonvert volna. Azt most engedjük el, hogy 10-15 cm-rel alacsonyabb és 20 kg-mal kevesebb nálam, hiszen minden bizonnyal krav maga mester álruhában. Inkább azon gondolkodom, hogy mi váltott ki belőle ilyesfajta idiotizmust. Önmagában nem magyarázat a vélt vagy valós tesztoszteron túltengés.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák