Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fokukac #67647 üzenetére

    "ő is egy nyávogós, igazából nem túl jó hangú csávó, nem tudom, hogy lett szupersztár"

    Kurta egyszerű: kezébe adsz egy gitárt. és szalonképesen képes nemcsak játszani rajta, de saját szerzeményeket előadni. Jó, mind ugyanolyan, az alapján, amit eddig hallottam tőle. Amit én észrevettem a kortárs zenében (néha beütöm a youtube-ba, hogy itunes top100, és belehallgatok abba, aminek dallama is, és szövege is van), hogy mintha erősödne a klassziikus country, illetve retro pop-rock hatása. Nyálas, persze, de még mindig inkább ez, mint a tetovált arcú wannabe-rapperek, akik a lil előtag után teszik a kedvenc szintetikus drogjuk nevét, és kész is a művésznevük, aztán már csak azon múlik a siker, hogy hány hasonszőrű igen menő tinédzsert sikerül feat, vagy x kötőszó után bevonni a videóklippbe, illetve milyen menő autót tud a menedzserük bérelni nekik, hogy az obligát nagyseggű lányok ahhoz dörgölőzhessenek.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák