Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz kraftxld #63209 üzenetére

    Kezdj vele valamit de készülj fel nagyon!
    Anno költöztem 3 alkalommal egy éven belül - van az úgy az ember életében :B
    Átköttettem (e-mailes bejelentéssel, tehát volt nyoma) a netemet , ami ráadásul viszonteladói spec csomag volt. Gyöttek a számlák fizettem nem nézegettem én.Egy darabig. Osztán egyszer egy befizetés megcsúszott, kikapcsoltak mindent. Bementem bevittem minden csekket, amikor is feltűnt h havi 3 csekket fizettem. WTF fej és kérdés elenged, erre kiderült h nem átkötötték hanem minden költözéskor új szerződést aktiváltak nekem, és a régit is fizettem mellette.Közöltem hogy ok akkor kérem vissza a zsét. Ők nem adják, mert nyújtották a szolgáltatást. Kérdem, hogy de ha nem azt tették amit kértem , milyen alapon? Válasz: akkor kellett volna panaszt tennem, ráutaló magatartás és a szerződés - panasz híján érvényes. Ok mondom itt fejezzük be. Mennyi az annyi? Akkor 100'000Ft mert nem adtam le a modemet. Sztoj, hozom. Visszavittem a párommal aki jogvégzett- szándékosan h legyen tanúm is. Leadtuk így már csak 48k-t kell fizetni. Kifizettem , kérem minden lezárt? Ja!
    6 hónap után kaptam egy követeléskezelőtől levelet h 98'000 Ft-tal tartozom nekik- természetesen azóta sem vagyok hajlandó kifizetni. 1-2 évente továbbadják más kezelőnek aki bepróbálkozik de amikor elmondom neki a történteket és megadom a jogi képviselőm (az asszony:D ) számát, valahogy soha nem jelentkeznek.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák