Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz EQMontoya #46239 üzenetére

    Én olyan helyeken voltam mindig, ahol saját étterem volt, vagy vidéken mi jellemzően kijártunk egy közeli vendéglátóipari egységbe ebédelni. Nyilván a hivatalos ebédszünet fél óra, az előtte 15-20 percviszont többnyire organizációs és logisztikai feladatokkal zajlik (ne már, még elment wc-re, tedd már le azt a kiba telefont, majd utána elintézed, éhen halok, én aztán nem megyek vele egy autóval, várj, ki kell vennem a gyerekülést, ottfelejtettem a belépőkártyámat, jaja, ezt az emailt még villámgyorsan el kell küldenem, stb, stb), utána pedig szintén eltart, mire fel tudja venni a társaság a munka ritmusát (kávé, cigi, mellékhelyiség még egyszer, ilyesmik).

    Manapság már csak a nagyikkal kell megküzdeni ha hazamegyünk, de ott aztán nincs pardon, hiába kelt a család 9-kor, majd tartottunk egy jó kiadós reggelit 10-kor, délben ebéd van, és pont, és persze egyél még édes fiam, olyan sovány vagy, meg ezeknek a gyerekeknek se adtok rendesen enni, látom én.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák