Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Amúgy ha már itt tartunk, a nap járása engem személy szerint nem zavar, felőlem akkor delel, amikor akar (itt Frankfurtban gondolom kb egy órával amúgy is később, mint MO-n, legalábbis tovább világos van, az tuti), az viszont az agyamra ment már Mo-n is, azóta visszajárni meg még szörnyűbb, hogy pontban déli 12 órakor, harangszóra kötelezően háromfogásos, kiadós étkezést kell tartani. És az még csak hagyján, hogy a nagymama akkor is ebéddel készül (magyarosan zsírban sütött rántotthús meg sültkrumpli, ohjaj), de már attól is készen voltam, hogy a nagynevű multinál (és partnercégeinél) sem lehetett 11:45 és 13:00 között senkit elérni, mert ebédidő van, ami szent és sérthetetlen, sőt kötelező program minden irodista számára. Kicsit olyan ez, mint a kőművesreggeli (érkezés a munkaterületre reggel 6:00-kor, majd reggeli 7:00-ig).

    Én most, hogy határozottan kurta korán kelek, most is inkább betolok 10-11 között egy banánt, és utána 1-2 óra között kezdek el megéhezni (étkezés még mindig kitolható akár 3-ig is), pedig minden ennek ellenkezőjére irányuló szándékom ellenére nem vagyok kicsi ember pocakügyileg.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák