Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz fokukac #45734 üzenetére

    Nem trollkodás, én ogre vagyok...ja nem, az te vagy, én ufóbéka vagyok ;] Na mindegy, szóval:
    Ha Hondánál maradunk. A nagyobb a Civic, a kisebb a City.
    Klíma mindkettőben van. AUX egyikben sincs. Kulcsos mindkettő. Tempomat olyan, hogy mikor cserélek, a kisebbikben nyomkodom az üres kormányt, és sóhajtozok kb. minden 10 percben. Esőszenzor nincs, illetve van, retinaradar :) Parkolóassziszt nincs, csak a nagyobbikban radar, azzal nem, de a kisebbel tolattam már fának. :D Ülésfűtést vettem bele utólag betehető üléshuzatot. Könyöktámasz: a kisebbikben nincs, de nagyon fura a másik után. A hátsó ledes lámpát is kihagyták mindkettőből. Na és az indexes tükör elmondom miért hasznos: éjszaka, de néha nappal is jó, mert 100-ból 95 autón úgy van az index, hogy a fényszóróval egy búrában, közvetlen mellette, így néha k.rvanehéz meglátni kereszteződésben, a szarul beállított, Vénuszra világító pilácstól, hogy a szerencsétlen most indexel vagy nem. Ellenben ha tükrön van, az elég messze van a fényszórótól, különösen éjszaka sokkal jobban észrevenni. Az egyértelmű láthatóságot javítja.
    Ladánkon anno a fentiek közül semmi nem volt. Na és még egy: a Civicben van balláb pihenőlemez, a Cityben nincs, és mindig rugdosom a doblemezt.
    Sőt: a Civicbe gyári fényérzékeny belső tükröt is belealkudtam

    Na. Most akkor mi volt a kérdés? ;]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák