Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    válasz Agent87 #6694 üzenetére

    Jah igen a Canon VC nélkülit meg se találtam hirtelen, de az még gyengébb :Y . Ettől függetlenül a korábbi állításaimat nem befolyásolja ez a tény.

    Mert ekkora a szórás, a gyártásnál. Pl. az egyik ok a sok közül amiért 110k nem pedig 260k mint egy Canon 17-55/2.8 IS USM ;] . Mert nem fektetnek annyi energiát a gyártási hibák kiküszöbölésére - anyaghasználat, technológia stb. -, de ezért cserébe jóval olcsóbbak is. Ha pedig sikerül egy jó példányt kifogni, akkor viszont nagy megelégedettséggel szokták használni (sajna csak a fókuszt tudod tesztelni. azt, hogy mennyire penge az obi rajzolat azt nem nagyon, csak reménykedni tudsz. illetve ha nagyon rosszul rajzol az azért kiderül mint a pixinfós tesztnél is kiderült).

    Nekem már csak az a kérdés, hogy Sigma 24-70 vagy Tamron 17-50 :F . Talán szimpatikusabba a Sigma a tesztek alapján jobbak az eredményei, és legalább kalibrálható is, ami nem egy utolsó szempont, csak kevés a tesztkép róla. És a 24mm es kezdővel is meg tudnék barátkozni ma kicsit próbálgattam a kitobival a 18 és 24mm közötti különbséget és nekem nem volt olyn nagyon vészes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák