Új hozzászólás Aktív témák

  • Desmond0313

    csendes tag

    Sziasztok!

    Munkahelyről ingyért hozzámkerült egy Samsung CLX-3305W egy kollégától. Ő szintén ingyen kapta mert az eredeti tulajnak nem nyomtatott és nem foglalkozott vele. Elmondása szerint resetelte benne a számlálókat, és ezután nyomtatott rendesen. Azonban ezután vesztére felfrissítette a firmware-t, azóta pedig inkompatibilisnek jelzi a Magenta és a Cyan tonereket. Mivel nem akart vele tovább foglalkozni, lepasszolta nekem. Kivettem a tonereket, utángyártottak. Kis guglizás után azt találtam, hogy az új firmware letiltja a nem gyári tonereket, de azt az új utángyártott tonerekben már kijátszották, gondolom régebbiek vannak benne. A firmware-t előző verzióra visszafrissíteni ismereteim szerint nem lehetséges.

    Mivel végső soron csak egy 70+ ezer Ft-os nyomtató, nem akarom hogy kárba vesszen. A firmware verziót nem tudom ellenőrízni, mert a reportokat nem engedi kinyomtatni. Van más mód hogy megtudjam?

    Legolcsóbban ilyen tonert találtam hozzá, ez elvileg tölthető is:

    CLT-C406S Cyan
    CLT-M406S Magenta
    CLT-Y406S Yellow
    CLT-K406S Black

    Ezekkel jó lenne? Semelyik toneres webshopon nem látok arról adatot hogy milyen firmware-hez való :F

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák