Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz KillHates #29 üzenetére

    Stílusomat kritizálod.
    A tiéd sem makulátlan...:U
    Többek között életkoroddal érvelsz már nem először...az egy állapot, nem pedig érdem...de erre talán majd egyszer te is rájössz...;)

    Meg hát bő nyállal kikövezett út vezet a MODERÁTOR-i ranghoz...
    Akár Stalker-nek céloztad, akár nekem, nagy bakot lőttél...;]
    A moderátorok egy része engem jobban rühell, mint azok a mimózalelkű fórumozók, akik anyus pelenkája mellett hozzászoktak hogy mindent rájuk hagynak és zokon veszik ha szembesítik őket saját hülyeségükkel, illogikus gondolkodásukkal, antiszociális (vagy éppen a fórum szabályzatával, alapelveivel ellentétes) viselkedésükkel...:C
    Márpedig a moderátorrá váláshoz (ami egyébként felkéréses alapon történik és az "önjelöltek" eleve elvágták magukat ezen a téren) az aktív moderátori gárda többségének támogatása szükséges, amit sem én sem Stalker nem kapna meg.

    Tehát neked azt javaslom, kicsit visszafogottabban próbálj "létezni" itt egy ideig, szokd a hangulatot, tapasztald ki az írott és íratlan szabályokat.
    Próbáld elfogadni, hogy itt (a névtelenség, arctalanság világában:P) nem biztos hogy te leszel a góré, csak azért mert IRL nagy ember vagy, cég tul. ügy. vez. voltál, meg idősebb vagy a forumozók többségénél...
    Itt az számít, amit leteszel az asztalra.
    Én pedig (IRL és virtuális koromnál fogva) már lehetek konzervatív, az "újat el nem fogadó"...már ha a PH! alapelveinek, szabályainak megfelelő viselkedés a szemetekben ezt jelenti...:DDD

    primus inter pares

Aktív témák