Keresés

Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz KillHates #20 üzenetére

    Ezt ugye nem gondoltad komolyan...:U
    Aki régebben van itt, így is túl sokat tud rólam...aki meg nem, de érdekelné a dolog, az öt perc kutakodással egy rakat információt kideríthet rólam.
    Akit meg nem érdekel, azt az se izgatná fel, ha ideírnám...akkor meg minek...?:P

    [ Szerkesztve ]

    primus inter pares

  • Rover623

    félisten

    válasz KillHates #29 üzenetére

    Stílusomat kritizálod.
    A tiéd sem makulátlan...:U
    Többek között életkoroddal érvelsz már nem először...az egy állapot, nem pedig érdem...de erre talán majd egyszer te is rájössz...;)

    Meg hát bő nyállal kikövezett út vezet a MODERÁTOR-i ranghoz...
    Akár Stalker-nek céloztad, akár nekem, nagy bakot lőttél...;]
    A moderátorok egy része engem jobban rühell, mint azok a mimózalelkű fórumozók, akik anyus pelenkája mellett hozzászoktak hogy mindent rájuk hagynak és zokon veszik ha szembesítik őket saját hülyeségükkel, illogikus gondolkodásukkal, antiszociális (vagy éppen a fórum szabályzatával, alapelveivel ellentétes) viselkedésükkel...:C
    Márpedig a moderátorrá váláshoz (ami egyébként felkéréses alapon történik és az "önjelöltek" eleve elvágták magukat ezen a téren) az aktív moderátori gárda többségének támogatása szükséges, amit sem én sem Stalker nem kapna meg.

    Tehát neked azt javaslom, kicsit visszafogottabban próbálj "létezni" itt egy ideig, szokd a hangulatot, tapasztald ki az írott és íratlan szabályokat.
    Próbáld elfogadni, hogy itt (a névtelenség, arctalanság világában:P) nem biztos hogy te leszel a góré, csak azért mert IRL nagy ember vagy, cég tul. ügy. vez. voltál, meg idősebb vagy a forumozók többségénél...
    Itt az számít, amit leteszel az asztalra.
    Én pedig (IRL és virtuális koromnál fogva) már lehetek konzervatív, az "újat el nem fogadó"...már ha a PH! alapelveinek, szabályainak megfelelő viselkedés a szemetekben ezt jelenti...:DDD

    primus inter pares

  • Rover623

    félisten

    válasz Laraxior #22 üzenetére

    Amit mondtam, megmondtam: így is túl sok információ van itt a PH!-n rólam...teljesen feleslegesen...ezek ismerete csak eltorzítaná a fórumozók értékítéletét velem szemben...már ha beszélhetünk ilyesmiről, ugyanis nem szeretném túlértékelni a szerepemet itt a PH!-n.
    Ezt csak az azok a fórumozók teszik, akiknek a lelkébe gázoltam.

    P.S.:
    Ifjú forumozó koromban én is elkövettem azt a baklövést, hogy az akkori "nagymenőkkel" szemben folytatott (valódi!!!) szakmai vitában az önéletrajzomat is bevetettem a cél érdekében...finoman szólva is sz*rtak rá...és így utólag visszanézve, igazuk volt...;]
    Ezek a hozzászólások megtalálhatóak a PH!-n mind a mai napig, ha érdekel, keresd meg...:P

    primus inter pares

  • Rover623

    félisten

    válasz KillHates #33 üzenetére

    Úgy/így legyen...béke veled...:DD

    P.S.:
    Ami az "állapotomat" illeti, azért egy érdem jár mellé, amit máshogy nem lehet megszerezni; a bölcsesség. Erre -talán- majd te fogsz rájönni...

    Ha ebből (Én pedig (IRL és virtuális koromnál fogva) már lehetek konzervatív, az "újat el nem fogadó"...) nem jött volna le, én vok az idősebb...a kedvenc hasonlatodnál maradva, te még a csattogós lepkét tologattad, amikor én már logarlécet és négyjegyű függvénytáblát használtam a matek házimhoz...de sebaj, tegezhetsz...;)

    [ Szerkesztve ]

    primus inter pares

Aktív témák