Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    válasz Bencom ™ #2381 üzenetére

    Gyengék és gyávák? Nem érzed a golyót? Hülyegyerek fogtál már kezedben ilyen fegyvert és lőttél vele? Lőttek meg ilyennel? Elárulom ha nem méteres vastag öltözet van rajtad (pl póló, és takmellény), jobban fáj mint a paintball. Gyávaságról annyit hogy a paintbalban nincs sorozatlövés mert tiltja a szabályzat az ilyen fegyvereket , pedig vannak. Nos az AS fegyverek többsége 1sec alatt kb 10-15öt lő. Ha eltaláljuk egymást, akkor ált legalább 5-öt kap az illető. Életedben nem voltál még AS játékon, fogalmad sincs az egészről, de te már kurvaokos vagy. Csak azért, mert te NEM airsoftozol, és ezért már kapásból lefikázod....Kicsit sokkal parásabb mint a paintball. Amikor először kaptam 15 méteren belüli fejlövést, elárulom messze jobban fájt mint amikor Sianis fülön lőtt...
    Ajánlom figyelmedbe: [link]-és még sok sok ilyet láttam magam is (és kaptam is).



    ui.: köv talira szivesen elviszem a Bétámat, te mondhatod meg hova kéred.

    [Szerkesztve]

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák