Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz BandiHUN #4380 üzenetére

    az "EZ CSAK EGY JÁTÉK..." monológodhoz annyit azért hozzáfűznék hogy nem én szoktam lebambázni mindenkit ...
    Meg enm én szoktam 5v5-be mondani hogy "elbasztátok" meg "ramboztok"...

    az hogy te kör vége előtt 30secel még kezdőn vagy nem azt jelenti hogy a többiek basszák el..én soha senki játékát nem ócsárolom...főleg nem mindenkijét a magamén kivül...

    Mert szerinted pyrosnak,hunornak,ovecsnek vagy akármelyik NYEV-esnek hogy esik mikor küzd mint a hülye hogy leszedjen 1 embert azért hogy neked könnyeb legyen a plantelés és akkor nem azt mondod hogy majdnem srácok..vagy jó volt az...hanem ennyit kapnak hogy "elbasztátok"?

    Szerinted ez a megfelelő hozzállás? én majdnem minden nyert kör után aztmondom hogy szép volt vagy szép volt fiuk...és ha bukunk egy kört akkor nem más baszta el hanem mi..az adott csapat...és akkor még én csinálom az 1 emberi közösséget vagy mit amit mondtál?

    Meg azis furi mikor kb így néz ki a rangsor
    Pyros 15kill 2 ass 8halál
    Ovecs 18kill 0ass 10halál
    Hunor 22kill 4ass 6halál
    Lorenzo 3kill 0ass 15halál

    és akkor Te nyögöd be hogy "elbasztátok"...szerinted ugy őszintén ez milyen érzéseket vált ki a hőn szeretett csapatodból?
    Szerinted ezt várják tőled??

    Én nem azt mondom hog rosszul játszol...semmi ilyesmit nem akartam ebből kihozni csak kicsit szálj magadba mielőtt engem becsmérelsz mikor én mindenkit dicsérek mindenkinek megköszönöük mindent...

    Nem furcsa...én mindig tudok kivel játszani te szinte sose...
    nem előlem menekülnek a csapattársaim!
    Nem ellenem akarnak lenni a csapattásaim ha házi WARt nyomunk!

    Tényleg senkit nem akarok ezzel megbántani...

    EGYETLEN NYEV-est SE!!!

    Emlékszem hogy ők hányszor befogadtak...egy egy warra...

    csak picit szálj magadba Lorenzo és ha ez megvan utánna ócsárold a másikat...

    és mégvalami..
    Nemtudom te hogy gondolod de a blizz és a nyev 2 külön klán...
    az egyiknek én és Tomi (kiflee) vagyunk a liderei..engedd meg lécci hogy mi döntsük el hogy kit veszünk be és hogy akarunk-e CB-re menni...ha mi "vadidegen" emberekkel akarunk CB-re menni akkor azt is tesszük...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák