Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz biggamer #7887 üzenetére

    A 480 most éppen 316fontért kapható...nos első benyomások a GTX580-ról....alapon csendes,nagyon csendes.A gyári ventivezérléssel vantage közben 82fokig melegedett,ott 60%-on ment a venti,ami még nem volt zavaró,a venti hangja amugy sem erös..inkább szélzaj hallatszik ki... 2D-ben a vízpumpám hangosabb mint a GTX..3D-ben pedig nyitott házoldalnál sem veszem észre játék közben.A teljesítmény hááát brutális... erősebb mint a GTX460SLI,igaz én 1920-ban minden ráadva nézegettem... mint a GTX280-nál itt is azt érzem a minimum és a maximum fps-ek között nem nagyon van kilengés...pl toltam egy kis Clear Skye-t... minden kimaxolva játszható volt,pedig még egy több gigás textúrapakkal is meg van fűszerezve.Nem gond a sunray,meg semmi sem...viszonyításképpen a GTX460 SLI 4XAA-val meg sunrayyal laggolt...
    És itt egy alap vantage a proci 3.6Ghz-en ment HT off a fizikszet már későn vettem észre,de a gpu pontokból jól látszik mit tud...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • SSJPeter

    őstag

    válasz biggamer #7887 üzenetére

    Amúgy meg a 480 ára már inkább csak 105K-110K körül mozog újonnan egyes boltokban szóval szerintem is 125-135K lesz az 580 kezdőára.
    Nem tudom már ki linkelte be és hol láttam azt a baromságot ami szerint kínai jüan-ban átszámítva 170K-ra jött ki az ára...de nagy baromság volt így utólag,tuti valami AMD fanboy volt...

    [ Szerkesztve ]

    Let’s go Brandon!

Új hozzászólás Aktív témák