Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoltanIgor

    tag

    válasz Drizzt #5039 üzenetére

    Afterburnerben valamiért nem érdekli a beállított venti profil, a gyári megy. Egyrészt nem szedtem le még friss verziót, másrészt pedig a gyári igazából nekem megfelel. Egyelőre semmi rezonanciás problémát nem fedeztem fel, de még korai bármit mondanom.

    Az a kábel biztos valami rgb related bullshit, nem foglalkoztam vele még. A támasztó apparátust sem tettem fel egyelőre, nagyon masszív a kártya , vagyis inkább tégla, nem biztos, hogy rászorul majd.

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Drizzt #5039 üzenetére

    No, még egy érdekesség, hogyha Afterburnerben állít fix fan speedet az ember, akkor megy rendesen az összes venti. Expertool-ban állítva a középső nem megy.
    Ettől függetlenül én egyelőre erősen gondolkodom benne, hogy visszavigyem. Egyszerűen azért, mert a Msi Gaming Triokhoz szokott fülemnek ennek a hangja zavaró. Erről még annyit, hogy 0% a default, enyhe terhelésre 30% jön, aztán olyan 50%-ig már nem annyira megy el simán átlag játék alatt. De engem már 40%-on is zavar. Ez van, ha hozzászokik az ember a jóhoz.

    Btw. a 650W RM650x is úgy néz ki nem bír el vele, vagy magával a kártyával van valami, mert van 1-2 dolog, amivel gyorsan(pár perc) lehet elérni black screent 100% ventivel és kikapcsoló outputtal. Nálam a leggyorsabban a kiakadást a régi Nvidia human head demoval lehet elérni(természetesen FPS limiter nélkül). De csinált már ilyet a Superposition is.

    Szóval a rövid távú terv az, hogy Gainward vissza, ha lesz MSI Gaming trio X, akkor azt veszek, meg mellé valamilyen 1000-es tápot. Ha akkor lesz esetleg olcsón 4090 Suprim X 4090, akkor meg azt.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák