Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz zebra_hun #13802 üzenetére

    Persze, régi a 3dmark, rossz is, de illene az ilyeneket normálisan futtatni.
    Azért mert régi, nem jelenti azt, hogy kukára ítéljük.

    Vs.

    Nem fogunk sok százmilliós gépeket cserélni, mert a w10, vagy w11 alatt nem fut a hozzá tartozó Simatic. Azt sem értem, hogy miért nincs nativ soros port manapság. USB-s szemét nem mindig jó.

    Az egyik egy online célokra (is) használt rendszer, a másik meg egy ipari szintű rendszer.
    Nem egy kategória. Az első esetén én nem bánom, hogy fejlődünk, és nem Win95-ön meg 98-on szüttyögünk ma is. Azért a Win95 -> Win98 -> (Win2000) -> WinXP -> Vista -> Win7 -> (ok, Win8-at felejtsük :DDD ) -> Win10 váltás valóban minőségi változásokat hozott, pozitív irányba.

    Ahogy a régi 3DMark már nem releváns, mert nem 5-6-7 éves játékokkal játszik a többség, hanem maiakkal... Persze, hogy nem törődnek vele, jó hogy nem a 3DMark99-el szórakozunk 2023-ban... :DDD

    Privát vélemény, de második felét pedig két oldalról is meg lehet közelíteni:
    1.: A Siemens mégis azt szeretné, hogy cseréld csak le frissebbre a rendszeredet.
    2.: Ott lett elszúrva, hogy a Siemens Windows alapú OS mellett döntött. Linux alapon esélyesen jobban lehetne stabil hátteret biztosítani, csak hát a Windows alatt könnyebb (volt) az élet...

    A natív soros port mókás téma, nálunk USB-s eszközök lógnak virtuális soros portokon, mert így lett a felette dolgozó réteg kialakítva. Én szabadulnék a soros porttól inkább... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák