Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz KAMELOT #14549 üzenetére

    Nem, mert nem mér sehogy. ;) Saccol a hardvertől kapott adatok alapján, ettől függetlenül szerintem alapvetően rendben vannak a mutatott értékei. Ugyanakkor ha elfogadjuk, hogy alapvetően jó amit mutat, akkor miért van az, hogy alulfeszelve nálam 200w körüli érték jün ki 3070-el? Nem hiszem, hogy ez peak érték, ahhoz túl alacsony, tehát "tipikus" fogyasztás lehet, de ez csak logika, nem ellenőriztem sehol és semmivel. :U

    Chaser: "táp miatt nem mindegy, mert ha a peaket nem tudja lekezelni akkor vmilyen anomália lesz" - ezt én is így gondolom, és ezt írtam korábban is. Emiatt is mondtam azt, hogy a kártya annyit fogyaszt, amennyit adott idő alatt a konnektorból kihúz, ami ugyanakkor nem azonos az angolul peak-nek mondott értékkel, mert az az a tüske, ami ms-ekig létezik csak. Ez okozhat problémát a tápoknál, ugyanakkor a korszerűbb típusok védelmét már felkészítették erre a jelenségre és így csak akkor okoz gondot, ha kezelhetetlenül nagy mértékű és/vagy túl sokáig tart (a táphoz képest). De egy szó, mint szűz, a kártya fogyasztása nem egyenlő a pillanatnyi tüske értékével (szerintem). :B

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák