Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Werkly #10199 üzenetére

    "Előteszteltem" a játékot amibe abban az állapotában beleraktam 27 órát és utána vettem meg akciózva. Nekem nagyon tetszik az AC:Odyssey. Az AC:Origins viszont nem győzött meg. Utoljára az AC szériából a Black Flag fogott meg.

    Érdekes, hogy beesik az FPS amit érzékelsz G-Sync ellenére is. Esetemben a játék HDD-ről fut, de nem tapasztalok ilyet.
    Plusz nálam szintén G-Sync-es megjelenítő van.

    A játék benchmark közben tekergette a HDD-t rendesen, de élesben nem nyúzza ennyire az adattárolót továbbá az FPS is jobban alakult játékon belül. Pedig 6-8 óra folyamatos játék közben rá-rá néztem különböző helyszíneken járva az FPS mutatóra és nem azokat az értékeket láttam viszont amit a mérés után kapok.

    A történethez még annyi hozzátartozik, hogy nálam a CPU fixált feszültségen és órajelen jár állandóan: 4,4GHz + 1,115v

    A VGA pedig driver-ből úgy van beállítva az energiagazdálkodási módnál, hogy a maximum teljesítményt részesítse előnyben.
    Ennek megfelelően terhelés közben maximum csak 1x vesz vissza egy lépcsőt az Nvidia GPU boost 3.0 vagy nem ritkán szépen tartja az eredeti maximalizált 2GHz-ces órajelet szintén leszabályzott 1,025v-os feszültség mellett.

    Ha meg van az alaplap, nem felejted el és van kedved dobhatnál be pár mérést, hogy nálad mit megy a 8700K+1080Ti kombó. Addig is kitartás!

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Bossp

    addikt

    válasz Werkly #10199 üzenetére

    Microlaggok ellen anno volt egy exe file ami kipcuolta a windowsban a ram-ot rendesen és utána faszán ment mikro laggok nélkül az Origins... :D Nálam az Odyssey el sem indul még nem jöttem rá miért... xD

    "1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

Új hozzászólás Aktív témák