Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Olvasva a post-okat nagyon nem tudok dönteni mit tegyek... nekem az 1 GPU-s történet lenne szimpatikusabb mert ismerem magam és úgy sem tartanám addig SLi-t hogy értelme legyen. Viszont már nagyon kéne egy VGA de nem akarom megszívni, hogy megveszem 300+k-ért a TX-et és kijön utána Júniusban egy 100-assal olcsóbban egy 10%-al gyorsabb nV kártya. AMD-t bele se vegyük az egyenletbe mert én azon az oldalon minden bizalmamat elvesztettem - nem flame-elni akarok csak a tapasztalataimra és olvasottakra alapozok.

    Kedden itt a Witcher3 addigra nagyon szerettem volna egy VGA-t - reménykedtem, hogy addigra legalább hivatalos bejelentés, spcifikációk és rls date szinten materializálódik valami 980Ti-ből - de az olvasottak alapján nem merek bevásárolni... Én abban szeretnék hinni amit az általam fentebb linkelt kiszivárgott tesztek is mutatnak: cut down GM200 a TX teljesítménye alatt. :F

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák