Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz westlake #116 üzenetére

    Te kötözködsz, sőt kezdesz személyeskedni is. Én leírtam a véleményem és ugrottál. Bocs de én most ebbe nem megyek bele. Valamiért nem akarod megérteni, hogy én nem a kártyát szidom egyszerűen az a véleményen, egy kicsit jobb hűtést kaphatott volna. Halkabb lenne, jobb boostal. Meg kell nézni, pontosan milyen IC van a hátoldalon és mennyi feszt kap. Most már nem vagyok gépnél, majd holnap ránézek, biztos van nagy felbontású kép neten.
    Tisztában lehetnél vele, hogy 80 fok felett már 3-ik lépcsőt veszi vissza a boostból és a feszből, sőt 84 fokon már abból is limitál. Egy 1,6V-os Hynix IC-re nagy hiba például nem hűtést tenni. Ha alapórajelen nem akarsz temp limitet bizony durva venti profil kell, tuningról nem beszélve. Ha szerinted ezek nem ész érvek akkor nyissál egy mélyvíz topikot és ott beszéljétek meg a kártya pontos határait. :R
    Azt csak halkan jegyzem meg több teszt is negatívumok közé sorolja a hűtést, még egy techpowerup is, mivel nagyon hamar temp limitre ér. Valószínűleg ők sem ész érvek alapján tesztelnek. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák