Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #4689 üzenetére

    Na ez az ami nem működik... egy batár vastag keret marad a játék körül amiből ki se lehet ALT-Tabolni,ugye ilyenkor se Vsync,se G-sync...5-6000fps a menüben forecolnom kell 60Hzre,és mivel ablakban van fagy is ahogy kell...arról nem beszélve,hogy az ablak miatt ugye 1440p-ben nem 1:1 a pixel mapping,tehát jó vacak a kép... nem értem hogyan lehet kiadni így egy játékot,még a konzolra se lehet fogni...ez így kb a legalja...az összes HDMI-s emberke meg 24fps-el játszik,úgy látszik ezt a bugot is vissza tudták emelni DX10-böl... Világosan látszik,hogy ezen így kb zero QA dolgozott...ennél már a filléres garázs indie "cégek" is jobb minőséget nyújtanak,mindezt harmadáron.És akkor jön a rácsodálkozás haldoklik a pc piac... :(((

    UI: Marhára fel vagyok háborodva mert mindezért 30fontot fizettem... :(((

    UUi: A multimonitor támogatása is pont ilyen gyakorlatilag nincs,csak mivel kevesebb user használja,mint a 120/144Hzes monitorokat így nem akkor a visszhangja...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák