Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ÁdiBá #10000 üzenetére

    GTA5 engem mondjuk pont nem erdekel:)

    Ja, ez a kikapcsolos elmeny nekem is megvolt, bar nekem az egesz rendszer mozgott 120k korul. Viszont a Raget inkabb nem toltam:). Nekem a 7850 CF masfel evig volt meg, igazabol azert lett csak cserelve, mert ha nem ment a CF akkor egy kartyaval mar nem tudtam kihuzni eyefinityvel a patchig, sajnos egy 7850 mar lowra se volt eleg.

    Viszont alapvetoen en kompromisszumkepes vagyok. Azzal is tisztaban vagyok, hogy az usage patternemhez bleeding edge setup kell, cserebe meg matrox softTripleHead2Goval kezdtem 2008ban, volt harom evig eyefinitym, masfel evig CFem, szoval valahogy meg szoktam oldani a dolgokat. Mas kerdes, hogy utoljara a Far Cry 3al voltam hajlando 20 oras konfigolasmaratonra.

    Plusz 7850nel nekem is megvolt, hogy csomo helyen lehet nem ment a CF, de ha egyebkent eleg volt az FPS nem alltam neki diagnosztizalni meg hibakeresni. Ahol meg tenyleg kellett a nyers GPUero, ott viszont altalaban szinte mindig ment (kivetel: Rage). Lehet csak par hettel kesobb, de amennyire elfoglalt voltam az utobbi evekben ilyen aprosagokon nem szoktam fennakadni.

    viszont eddig a 970 7850 CFrol nezve win. birja stabilan a borderlands2t surroundban is, highon viszi a Far Cry 4et, azert az, hogy a CF 100%os kihasznaltsagahoz kepest kb 60%al gyorsabb a kartya elegge erezheto.

    SLInel mondjuk nekem meg az is a bajom, hogy a kabelezest ATXhez igazitottam, a vizhutes csovezeset szinten, szoval szet kene szedni a vizet es ujra kene csinalni a kabelezest kotegelostul mindenestul, az meg reggeltol keso estig melo az en setupommal:). lesz most telen 2-3 het szabim, de kimerult vagyok es lehet nem igy szeretnek pihenni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák