Új hozzászólás Aktív témák

  • szmartin2007

    csendes tag

    válasz #Morcosmedve #13082 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ. Jelenleg egy Gigabyte gtx760 2GB-os (rev 2.0) VGA-t használok alap beállításokkal és még sosem hallottam ehhez hasonló hangot, mondhatni "síri csöndben van". Hozzáteszem sajnos nincs összehasonlítási alapom, így nem tudom, hogy milyen egy gtx970-es.
    Napi szinten nézegetem a hardveraprót és gondolkodtam, hogy eladom és beruházok egy 4GB-os verzióra. Eközben vettem észre, hogy a 100ezer forint feletti gtx970 g1 eladások száma megszaporodott és nem igazán értettem, hogy miért. Számomra kevésbé hihető (ezek után), hogy valaki azért vesz ennyiért kártyát, hogy utána egy két héttel, vagy hónappal később kb 10ezerrel olcsóbban eladja. Biztos van olyan személy is, aki meggondolta magát, na de ennyi?
    Abban igazad lehet, hogy az ilyen tulajok többsége igénybe vette a garanciális lehetőségeket, na de aki vidéken lakik és mondjuk egy budapesti üzlettől rendelte meg, nem biztos, hogy ezzel vesződik, hanem inkább eladja. De lehet, hogy csak én vagyok ennyire rosszmájú.
    Alapvetően jogos lehet "egy félelem" hiszen csak közel 100ezer forintról beszélünk.
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák