Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz cyberkind #74322 üzenetére

    Pár éve, mikor még egy állami rendszer üzemeltetésében dolgoztam utcán, mint műszaki karbantartó (is...) és hajnali 2 órakor februárban beütött Tél tábornok egyik utolsó fellángolása, mint a -18°C Budapesten akkor az tök jó volt és élveztem (kb a hidegben érzem hogy élek, a melegben meg szinte élőhalott vagyok :DDD ), csak az volt a problémám akkor éppen-egyszer, hogy a Dunától 50m-re se voltam és olyan szél volt abban a hidegben, hogy 5 percenként be kellett ülnöm az autóba, mert nem tudtam szerelni csak szakaszokban... kesztyű nélkül kellett akkor éppen varázsolnom és nem bírták az ujjaim akkor ott a csupaszságot :D

    (#74323) proci985

    Az időjárás miatt gondolkodom egy ideje, hogy elköltözök itthonról, mert én ezt nem bírom így... inkább északra mennék vagy valami hűvösebb területre... De hova...? Kivel...? Ott éppen mivel foglalkozzak vagy mit dolgozzak...?

    Az angliai kitérő elég volt nekem inkább jöttem haza. Pedig volt meló és lett volna más is ha akarom és időjárással nem lett volna bajom Nottingham környékén.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák