Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz ScomComputer #93669 üzenetére

    Te az AMD-vel küzdesz én meg a Rockstar-ral...

    1. Hetek-hónapok után ismét el akartam indítani a GTA V-öt helyesebben a GTA Online-t... oké Steam-ből indít... bejön egy pillanatra a Rockstar Launcher... erre nézem offline mode... bent vagyok a játékban online... hívnám havert hogy jöjjön a szerverre amin én vagyok... aha nem lehet mert offline a fiókom... mivel a Rockstar Launcher nem lépett be... kéri az e-mail címemet és a jelszót, de hiába írom be nem lép be:

    2. A Rockstar Support oldala nem tölt be az itthoni asztali gépemről Firefox és Edge böngészőből... mobilról mobilneten keresztül Firefox böngészőből... távoli asztali eléréssel az irodai gépemből sem tudom megnyitni Firefox és Edge böngészőből... a végtelenségig tölt...

    3. Kaptam egy tippet, hogy ez majd megoldja a gondomat:

    "Thank you for contacting Rockstar Support.
    We understand that you are getting "Offline mode" error while you try to play the game. No need to worry, we can help you with this. In order to resolve this issue we would like to try the below troubleshooting steps:
    -Disable your antivirus, firewall, and defender. -Open Control Panel. -Click on Network and Internet. -Click on Network and Sharing Center. -On the left pane, click on Change adapter settings. -Right-click the network interface connected to the internet, and select Properties. -Select Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) from the list. -Click the Properties button. -Click the Use the following DNS server addresses option. -Type Google Public DNS addresses: Primary DNS: 8.8.8.8 Secondary DNS: 8.8.4.4 -Click Close to apply the new DNS settings to the adapter
    Also, If Internet Protocol Version is 6, please select IPV6 in Step 6 and type Primary DNS: 2001:4860:4860::8888 and Secondary DNS: 2001:4860:4860::8844
    Once you update the DNS then please restart your Router and then try launching the game.
    Do let us know if you have any other queries or issues and we will be happy to help.
    Best regards,
    Yara S. Rockstar Support"

    Mindent megcsináltam ahogy írják és semmi... nem lép be a fiókomba.

    4. A Rockstar klienst letöröltem újra raktam... majd azt kaptam az egyik próbálkozásnál, hogy nem a legfrissebb van fent... előzőleg a Rockstar oldaláról szedtem le a telepítőt... :U :U :U

    5. A Rockstar klienst letöröltem... majd a Steam-el a GTA V fájljait átellenőriztettem... a játékkal a Steam szerint minden oké... Elindítanám a GTA-t de nem indul mivel nincs fent a Rockstar kliense... akkor mondjuk fel kéne tenni a kérdést, hogy szeretné-e ha telepítené?? ... Letöröltem a GTA-t majd újra raktam amely keretén belül felrakta a Rockstar kliensét is.... szerintetek ekkor már működött a belépés? Hát nem.

    Szóval most ott tartok, hogy kiba... nagyon pipa vagyok a Rockstarra... ráadásul még csak egy hibajegyet sem tudok feladni, mert az oldaluk sem tölt be.

    A fiókommal minden rendben van mert a https://socialclub.rockstargames.com/-on be tudok lépni, de onnan meg nem tudok hibajegyet készíteni, mert át dob a support-ra ami meg nem tölt be...

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák