Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    tavasszal többször is néztem, van-e ilyen topik, de úgy fest, nem voltam elég kitartó :B

    én anno nagyon örültem ezeknek a kártyáknak, mert míg a Kepler architektúra elsősorban arról szólt, hogy a gyártástechnológiai előnyt át lehessen forgatni magasabb órajelekre, a Maxwellben jobban ráfeküdtek a hatékonyságnövelésre, ezzel megfelelő terméket kínálva azoknak a vásárlóknak, akik az 500 dolláros kártyák versenyét sportesemény jelleggel követik, viszont eszükben sincs olyat vásárolni, mert már van fűtés a lakásban :)

    sajnos nekem időzítésben rosszul jött ki a 750Ti, nem sokkal előtte vettem az ár/FPS-ben hatékony, de fogyasztás terén sokkal kevésbé sikeres 660-at, és bár gondolkodtam a cserén, végül maradtam a seggemen, és ha valami közbe nem jön, akkor megvárom a GM106-ot / 206-ot (hogy aztán jól ne vegyem meg, ha eszetlen ára lesz). ettől függetlenül érdeklődve olvasom a 750 (Ti) tulajok tapasztalatait.

    ja, és üdvözlöm régi kedves tettestársamat, fagy53-at! :D

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák