Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #94 üzenetére

    A Guru3D-s teszt kb stimmel,nagyon szépen megy az SLI ritkán vannak hibák.Ez előtt egy GTX260SLI-t hajtottam,jó volt az is de melegebb a 460SLi-nél,Tunningot jól bírják a vcore állítható msi afterburnerböl.Nekem most stabilan 800/1600/2100-ön megy egy kis feszemelés kellett neki.Ebben az állapotban 74fokig melegszik a felsö kari ,bár nekem két slot hely van köztük,é ref hütésó karim van ami ugy néz ki kb mint a ref GTX260,tehát kifúj a házból.A ventivezérléshez nem nyúltam így 60%-ig pörgeti fel ami nem nevezhető hangosnak,halkabb a 260SLI-nél.Nekem egy HX850-em van,az nem nyafog,de gyanítom már egy TX650 is elég lenne bár erre nem fogadnék...az 550-es szerintem kevés lenne...
    Nagyon jó dolog továbbá,hogy amikor egy játékban bekapcsolom a vsync-et akkor a karik ugye alig terhelődnek,így alig melegszenek....ja igen...és meglepően rövidek a karik,most mértem éppen a GTX260 kicsit több mint 27centi a GTX460 meg 21.5... :Y egy kisebb házban egy komoly szempont lehet,van még vagy 7-8 centi a karik mögött,igaz ebből lejön egy kevés mert a power csatik nem a kártya oldalra,hanem a végére kerültek.ennek egyébként nagyon örülök,mert ugye ott általában sata csatik vannak,így nem kell a karikat kivenni ha rá akarok dugni valamit.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák