Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz TTomax #525 üzenetére

    Baromi érdekesek azok a tüskék nálad a grafikonon, ráadásul 2X-es zsugorított skálával... :F Bár nálam is van pár hasonló, de mégis nagyon máshogy néz ki az 5850 grafikonja: [link]
    Amúgy ide fel tudsz tenni brutálszéles képet is: [link] (Amúgy én is PH képfeltöltőt használom...)
    Ez az a bizonyos pálya a legelejétől a legvégéig recordolva, tisztán látszik az elején a mászkálós rész, majd a brutálmagas értékek középtájon a "fényes placc" amiről beszéltem és ott a harc, majd megint jó, és a végén a csatajelenet, ami megint az egyik leg-VGA-fingatóbb hely a játékban... Ja, és a piros vonal az egy "analysis" gomb eredménye, 40ms-ra, ami ugye pont 25 FPS.
    Esetleg tudnál csinálni hasonlót, úgy értem, egészpályásat, 1X-es skálával? Csak hogy jobban össze tudjam hasonlítani. (Ja, és az 1. csatajelenet után a csávóka mögött kutyagoltam, meg mögötte nézelődtem, míg lezavarta a rádióbeszélgetését... :D )
    Az SLI nem olyan nagy baj, hogy megy, bár a szimpla teszt lenne az igazi. Legfrissebb FRAPS van fenn?

Új hozzászólás Aktív témák