Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Create.

    addikt

    válasz Zimmi91 #16301 üzenetére

    Ezt a kártyát én is néztem, de 57-ért sokalltam gari nélkül. Én inkább vettem egy 2 ventis giga windforce-t 63-ba újonnan, nekem megért annyit a nyugalom, hogy 3év garancia ott van rajta.

    Amikor nézegettem volt, ahol azt írták hangos és melegszik, volt ahol meg azt, hogy nincs hangja és 75fokig ment. De konkrét tapasztalatom nincs vele. Az biztos, hogy én gari nélkül 50-nél többet nem adnék érte (de ott is 13eft különbözetért kockáztatnék 50eft-t). De ezt neked kell eldönteni, hogy megéri-e kockáztatni, lehet évekig nem lesz baj, de lehet 2hónap múlva kidobott pénz.

    [ Szerkesztve ]

  • #24845312

    törölt tag

    válasz Zimmi91 #16301 üzenetére

    Nekem volt jópár darab ebből az Inno3D Compact-ból, tökéletesen tették a dolgukat. A Gigabyte WF2OC-m melegebb volt valamennyivel. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy problémás darabot belőle, vagy csak a Gigabyte-on lévő műanyag hátlap fogta meg a hőt, nem tudom, nem is kívánok ezen vitázni senkivel, de a Gigabyte terhelés nélkül 50C fok alá nem bírt bemenni nálam, míg az Inno3D Compact 10C fokkal hűvösebb volt. Terhelésen már kisebb volt a különbség, de valami miatt ott is volt pár fok előnye az Inno3D-nek. Ami sokak szerint lehetetlen, mivel 2 ventis kártya szerintük nem tud soha melegebb lenni azonos körülmények között, mint egy egyventis, nálam mégis melegebb volt.

    Ebben a hsz-ben vannak képek pár 1060-as hűtéséről: Link

    De a lényeg: garancia nélkül én sem venném meg, sőt, semmilyen nagyértékű VGA-t sem. Nem is értem, hogy akik a garancia nélküli 1070-1080-asokat megveszik, vajon miben bíznak? Elég nagyot lehet bukni rajtuk, ha valami gond lesz velük, márpedig ami elromolhat, az el is romlik.

Új hozzászólás Aktív témák