Új hozzászólás Aktív témák

  • #24845312

    törölt tag

    válasz BReal #8981 üzenetére

    Nem tévesztek én meg senkit sem, nem én találtam ki azokat a teszteket. Én csak belinkeltem.
    Hogy neked nem tetszik a driver verziószáma, vagy maga a teszt, az a te saját egyéni problémád.
    Nekem meg nem tetszik, hogy az általad linkelt tesztből kimaradt a 1060 3GB is, kimaradt a GTA 5 is, és még sorolhatnám, hogy mi minden nem tetszik, de nem teszem, nem háborgok, megértem, hogy ki lehet hozni egy tesztet így is (GTX 1060 3GB = RX 480 8GB), meg úgy is (GTX 1060 6GB = RX 480 8GB). Bár igazából sok különbség nincs is a két eset között, az a helyzet.

    Mellesleg én a #8946-os hozzászólásomban nem a 8 GB-os RX 480-at írtam, hanem a 4 GB-osat, ha hajlandó lettél volna elolvasni és értelmezni. Ennyit a "szándékos nem figyelés"-ről, meg a hasonlóan magasröptű beszólásaidról, amikkel valójában csak saját magad minősíted.

    Sajnálom, hogy az AMD-nek nem jött be az RX-széria, és nincs ütőképes kártyájuk, béke poraira. Reménykedjünk benne, hogy a következő szériában majd sikerül nekik valami maradandót is alkotniuk, mert különben az Nvidia árazása totál el fog szállni, hisz még annyi minimális kis konkurenciája se lesz, mint most.

    Béke veled.

Új hozzászólás Aktív témák