Új hozzászólás Aktív témák

  • Brekkk

    senior tag

    válasz Faterkam #1604 üzenetére

    Én WIN 7 64 bit-et használok. Soha nem unistallálom az előző drivert, hanem csak rátelepítem az újat. Eddig nem volt ebből problémám. Soha nem fagyott még ettől a WIN 7 de az XP sem. A driver az újabb file-okkal úgyis felülírja a régit. Nekem a Win 7-es installom jelenleg több mint 1,2 éves. Azon a héten került fel ahogy megjelent. Azóta 3 alaplapcsere, és 4 videokártya csere van benne és tökéletesen müxik, reinstall nélkü isl. Volt nvidia-ról ati-ra és vissza nvidia-ra csere, és volt nvidia chipset-ről intel chipset-re csere is. Ja és hangkártyacsere is, meg rengeteg hálókártya csere volt amikor az ezközkezelőben 16 hálókártya bejegyzés volt, természetesen csak a 4 aktív látszott, a többit elrjtette a rendszer, de attól ott volt és ettől sem állt fejre. Mai napig megy hiba és reinstall nélkül. Én azt mondodm csak telepítsd rá az új drivert és kész. Néha a registryt kell kipucoltatni a Registry Booster vagy a Wise registry cleanerrel ennyi. Nem kell csökkentett mód. Leszeded a netről az új drivert install, és kész. Restart sem kell.
    Én így szoktam csinálni, de mindenki tapasztalja ki neki mi válik be legjobban.
    A mostani 450 GTS előtt, egy 4670-volt bent. Ati Driver uninstall után, Ati kártyát kiszedtem, Nvidia kártyát betettem. Utána driver install az Nvidia-hoz és kész is volt a csere.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák