Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Myn

    senior tag

    válasz edgR #4866 üzenetére

    Hogy próbáltam volna ki egy olyan játékot, ami ki sem jött még? :F

    Vmilyen szinten tapasztalatból beszélek, mert amiket kipróbáltam azok next-gen játékok. Ha pedig kizárólag a Crysis-ról beszélsz, akkor senki nem beszélhet tapasztalatról, mivel eddig, ha jól tudom, össz-vissz egy multi-beta verzió jött ki és az egyáltalán nem biztos, hogy a végleges változatot tükrözi.

    Btw. azt nem én mondtam, hogy a fejlesztők is ugyanolyan hw-n fejlesztenek, mint ami nekünk is van, valószínűleg van nekik cuccuk bőven. De hidd el, ha a Crysis tényleg kijön idén, akkor nem hiszem el, hogy nem fog futni a 8800-as kártyákon megfelelő sebességel, hiszen akkor kiknek adnák el? A jelentős többségnek nincs többszázezres gépe.

    "War does not determine who is right - only who is left."

  • LeslieG Jr.

    őstag

    válasz edgR #4866 üzenetére

    Szia! :)

    Amúgy nem érdemes egy beta-ban leledző progiról elörremenő következtetéseket levonni. Mivel ezek a beta progik még erőteljesen nem optimalizáltak, bugosak, és sorolhatnám. Majd akkor ha kijön a Crysis akkor majd megtudjuk hogy mi lesz elég neki vagy mi nem. Szvsz egy 1280x1024-es felbontásban el fog szaladgálni egy 320MB-os GTS-en is. No persze kell majd alá a vas, de ezt melyik játékról nem mondhatjuk el. :D De majd meglátjuk.

    CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

  • donsergiooo

    senior tag

    válasz edgR #4866 üzenetére

    akad az kissebb beállításokkal! Nekem c2d 3200mhz E4300 2MB cache - 2GB ram - MSI 8800gts640mb kari ami (640/2000) megy!

    Crysis alapból 1024x768 és minden high. Ahogy észrevettem a Bétában Low texture és High textura között minimális a külömbség de tényleg! Ha az árnyékot mediumra kapcsolom nincs sebesség növekedés (csak magasabb fps számok) --> ahol érezhető volt a szaggatás ezután is az lesz! Effektek kikapcsolásánál nagyon csúnya, azzal nem éri meg sebességet kicsikarni a gépből! Nekem folyamatos tesztelések alatt sem ment a CPUm 80% fölé átlag 50-70% ...
    Tehát kevésbé jól optimalizált a Béta! Miért mondom ezt? Mert haver most cserélte ki a cpuját egy 4magos c3d-re és sokkal stabilabb fps-eket kapott mint a másik cpuval! +2mb cache és +2 core! 8800GTS640 elég a Crysishez, de CPU ajánlott hozzá a mostani jelenlegi állás szerint! Feltételezem, hogy azért optimalizálnak még rendesen mert ez így nem a legjobb megoldás a felhasználóknak! :)

    Egy interjúban mondták a fejlesztők, hogy ezt a játékot a jövő gépek számára készítették!
    lol! :DD :DD :DD

    ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

Új hozzászólás Aktív témák