Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n_gy_k

    aktív tag

    válasz n_gy_k #7 üzenetére

    Lehet, hogy ebben a témában nem vagyok otthon, de azért vki kijavíthattna legalább, ha akkora hülyeséget írtam...! :O

  • puluka

    csendes tag

    válasz n_gy_k #7 üzenetére

    Sziasztok. Nekem lenne egy elég bonyolult problémám, remélem tudtok segíteni, ha már a szervízesek nem tudták megcsinálni, mondjuk 1 napig jó volt.

    Szóval, a baj kb. már fél éve van, játék közben, illetve utána már alapból is lefagyott a gép, volt kék halál is, de miután főkapcsoló le-fel megvolt, újraindult és működött. Frissítettem a videokártya driverét is, ettől függetlenül jelentkeztek ezek a hibák, egyre nagyobb gyakorisággal. 3dmark is volt rajta futtatva, ma csináltam rajta memtestet, de semmi. Kivettem a videokártyát, és anélkül megy a gépem, természetesen nem tudok játszani meg semmi, mihelyt beteszem, be se tölti az xp-t, ma próbáltam, és csíkozódott végig a képernyő, nem láttam semmit, szóval kivettem. Kipróbáltuk úgy is, hogy beletettük 1 másik gépbe, ott kb. 1 napig volt jó, utána ott is lefagyott. Azt is megnéztük, hogy beletettük ennek a gépnek a videokártyáját (természetesen hasonlót, mielőtt írnátok, hogy nem mindegy, milyet), de nekem azzal a videokártyával be se töltötte az xp-t. Szóval most már végképp nem tudom, mi a baj. Tegnap, videókártya nélkül kaptam 1 kék halált, KERNEL DATA INPAGE ERROR néven, de most megy a gép. Remélem tudtok valami olcsó megoldást találni, bár lehet új videokártya kell! Olvastam olyat, hogy lehet táp, lehet memória, vagy alaplap, szóval lehet akármi. Persze a hűtés megy, 2 ventilátor is van a gépben + a videokártyán is van 1. Ha még kell valami info, írjatok, és válaszolok.
    Ja,ati radeon x550-esem van,és biosfrissítés is volt a szervízbe.Az egyik kék halálnál volt egy ilyen írva,ati2dvag...

    Segítségeteket előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák