Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz PapauZ #489 üzenetére

    Nos hát az a helyzet, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a PR részlegnek sok választása nem volt, mert a fejlesztők csúsztak el úgy, hogyha a mostani állapotában jelenne meg a program - két és fél hónappal vagyunk a megjelenése után - akkor sem lenne kielégítő állapotban, egészen egyszerűen azért, mert a Windows 8 Action Centerrel hadilábon áll - nálam hol azt mutatja, hogy rendben van, hol meg azt, hogy nincs bekapcsolva, per pill az utóbbi a helyzet -, az IDS vagy belép és akkor használhatatlanná lassítja az összes olyan böngészőt melybe beéült, vagy nem tölti ki az adatokat, mint példuál ugye Hzoli fórumtársnál a 17 -es Firefox óta, stb.

    Szóval a PR részleg szerintem az alábbi lehetőségek közül választhatott:

    - Csúszik a megjelenés - de mint látjuk két és fél hónap sem volt elég, lehet egy félévet is kellett volna várni... de ugye ezt nehezen lehetett volna megmagyarázni mással mint az igazsággal, hogy sajnos a program nincs abban az állapotban, hogy nyugodtszívvel kilehessen adni. Ha meg nem mondanak semmit csak csúszik akkor is arra gondolom minden olyan személy mely tisztában van, hogy minden évben új főverzió jelenik meg, hogy nagy a gond.

    Ha még meg is lépték volna, pechjük volt, mert ugye új Windows megjelenési év is van, és ilyenkor azért illik kiadni egy főverziót. Bár nem feltétlen kötelező, Agnitum is ugrik 7.5-ről 7.6-ra aztán jó napot.

    - A második lehetőség, hogy kiadják, aztán mindenki szív vele. Ezt választották és begyűjtöttek egy jókora presztízsveszteséget. Nyilván voltak olyanok is akik lecserélték egy idő után, és olyanok is lesznek akik úgy tették ezt, hogy megfogadták sohasem térnek vissza. Vannak akik a 2012-es verzióra tértek vissza, már csak azért is, mert ne menjen kárba a megvásárolt licenc.

    Azt gondolom, hogy olyan áldatlan helyzetbe kerültek amiből nem lehetett számukra a körülményeket figyelembe véve jól kijönni.

    Természetesen én nem hagytam el, az Action Center-en túltettem magam, az IDS helyett pedig Lastpass-t használok. Maga az eszköztár webhelyminősítő funkciója rendben és lassítás nélkül múködik.

    [ Módosította: CoolMan ]

Új hozzászólás Aktív témák