Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz Caesarion #60 üzenetére

    A sebesség:

    Programváltásoknál jellemzően 1, néha 3 másodpercet kell várni. Menük, stb. előhozása jellemzően egyből megy. Egy normál (tehát PC-s méretű) PDF oldalait nagyon gyorsan legenerálja a felinstallált Acrobat, kb. 1 sec / oldal, de ha nagyobb, bonyolultabb rajz van benne, akkor akár 4-5 másodpercig is eltart. A böngészővel eddig az a tapasztalatom, hogy a háttérképeket nem szereti, mert scrollozásnál sokáig tart, amíg frissíti a hátteret is. Nekem a sebességével összességében nincs gondom, a 6600 után nem tűnik nagyon lassúnak (kivétel a telefon része, na az egy kicsit nekem lassan hozza elő a neveket).

    Billentyűzet: király. Ennyi. Határozott lenyomású gombok, szinte a legjobb, amit ekkora méretben egyáltalán meg lehet csinálni.

    Kijelző: a külső az normál Nokia, a'la 6230, stb. A belső az valami hihetetlen szép, az általam látott legszebb PDA-kijelző (hozzáteszem, nem sok VGA felbontású PDA-t láttam még, de a Palm Tungstennél pl. nekem jobbnak tűnik). Fényes, kontrasztos, nagy felbontású.

    Net: a WLAN-nal a hatótávolság a gond, szóval a notebookom 50-100 m-re lazán forgalmaz, ez nem. A GPRS elég gyors, legalábbis a 6600-nál és a 6310-nél gyorsabbnak tűnik. A böngésző elfogadható.


    Nekem bevált, kicsit leszoktam arról, hogy mindenhol fogdossam a telefonom, ennyi. Bőrtok kell neki, övre, vagy táskába, vagy kabátzsebbe. Nadrágzsebben nem hordható.

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák