Keresés

Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz Louro #28358 üzenetére

    Szerencsére nekem nem volt ilyenben részem. Meg én mondjuk nem is adok - adtam arra okot ,hogy féltékeny legyen rám a barátnőm.

    egy fél évig utána mindent! elnyavajogtam! na onnantól megszünt rám a nő férfiként nézni.

    Én is nagyon megnyíltam. Sőt ennyire még soha senkinek sem ! És nagyon belém lát.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

  • cherilady

    tag

    válasz Louro #28358 üzenetére

    Képzeld el h a mi kapcsolatunk oylan h igen is ezt is megtudjuk beszélni. Nem kérdezett rá h kivel volt a jobb, mert gondolom ne érdekli. De engem se érdekel h kivel volt jobb neki sexileg. A lényeg az h most jó egymással. És van oylan kapcsolat ahol a felek mindent megtudnak beszélni és elmesélni h mik történtek velük. Nem azt mondom h percről percre mindent tudni kell a másikról, mert kell magánszféra. Én se mesélem el mit beszélgettem a bnőmmel ő se meséli el h mit trécsel a kolégájával, ez így természetes.
    Az meg h egy másik csajjal menne el mondjuk bulizni vagy akármi hát az szúrná a szemem, de ez fordítva is igaz, neki se tetszene ha egy másik pasival mennék el mondjuk az MT klubba. Mi ilyenek vagyunk, no!

    Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Aktív témák