Keresés

Aktív témák

  • D4rkm4n

    őstag

    válasz macilaci78 #1028 üzenetére

    Mélységesen egyet tudok érteni!

    Nekem is van barátnőm, én is dolgoztam és mégis maradt időm a kapcsolatomra.

    Mindenkinek arra van ideje, amire szán!

    "If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

  • Pala

    veterán

    válasz macilaci78 #1028 üzenetére

    Nem reggel 8-tól este 10-ig dolgozik, hanem reggel 8-tól kora délutánig suli, utána meg rögvest meló,és ez tart este 10-ig. Ezzel nem tudok mit kezdeni sajnos, és ahogy elnézem, ő se nagyon. De nem jókedvében csinálja, viszont ennek köszönhetően egy átlagos hétköznapján még magára sincs ideje, nemhogy rám. Sajnos ez áldatlan állapot! :O

    A kapcsolatot azért vállalta fel, mert úgy érzi, hogy megtalálta, akit keresett (bennem) és szeretne végre boldog lenni, mert az előző 2.5 éves kapcsolata javarészt csak szenvedés volt. Hosszútávra tervez velem is. Ezeket mind ő mondta, egyszer beszélgettünk erről. Szóval ezek miatt nem tudom csak úgy faképnél hagyni...mert a potenciál megvan, csak egyéb tényezők miatt nem tud igazán kiteljesedni a dolog. Nem mondom, hogy teljesen beletörődött a heti 1-2 találkába, de azt se nagyon látom rajta, hogy feltétlenül jobbra törekedne, egyszerűen elfogadja a helyzetet.
    Szóval vannak bizonyos körülmények, amik miatt nem tudok szemrebbenés nélkül sarkon fordulni.

Aktív témák