Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    volna egy kérdésem és jó lenne épkézláb tanácsot kapni
    faterom külföldön melózik, muterral vagyok itthon, és már elég régóta, kb 3 éve - egyetem kezdete óta - mindennaposak a hatalmas veszekedések....a probléma csak az hogy mostanában minden vitának, gyakorlatilag még ha elfelejtek eltenni egy csomag papírzsebkendőt, még annak is az jön ki a végére szte hogy a zasszony hibája az egész
    perpillanat nincs lehetőségem lelécelni, két szak és teljes betáblázott hét mellett nem tudok munkát vállalni, viszont egyre inkább úgy érzem hogy ez az együttélés dolog nagyon nem passzol már ránk, és halasztani, kóstolgatni az Életet sincs lehetőségem mert kerget a Bologna képzés mint anno a tatár....viszont félek hogy ezzel a magatartásával a saját anyám üldözi el mellőlem bnőmet, és próbáltam már szépen, keményen, logikusan, érzelmesen emgbeszélni a dolgot, semmi eredménye, ugyanugy megy a szapulás ezerrel és az utolsó mondatokban midnig kibukik hogy ez is az ő hibája....
    tippek hogy ilyenkor mit lehet csinálni ?
    a probléma az hogy idővel egyre kevesebb felületen csapódott le benne ugyanannyi női idiótaság (fater + tesóm lelécelt) és én ezeket a dolgokat elég sűrűn és töményen kapom, és egyre inkább ugy érzem ennek valamilyen nagyon komoly végkimenetele lesz ami senkinek nem lesz jó...

    [Szerkesztve]

Aktív témák