Aktív témák

  • Leeza

    tag

    válasz tibi666 #37751 üzenetére

    Szomorú, azt hittem, már sokkal jobban vagy, jó úton haladsz, de az idegösszeroppanásod nagyon nem erre utal... :(
    Történt valami, ami ezt kiváltotta, vagy csak egyszerűen már a levegőben volt?

    A piát inkább nagyon is mérsékelned kellene, az nem fog segíteni rajtad, csak még mélyebbre juttat.

    Mostmár én is azt mondom, hogy komoly szakember segítségére van szükséged, mi tart vissza ettől? Szerencsére nincsenek anyagi problémáid, mindenféleképpen keresned kellene valakit. Persze a gyógyszerek is kellenek most, én azt mondom, pia az nagyon nem, de emellett még kéne valami, mert a gyógyszerek hosszú távon nem működnek.

    Jó lenne, ha leküzdenéd ezt a "nem érdekel semmi" állapotot, mert így hiába mész, utazol jobbra-balra, nehéz lesz élvezned, értékelned bármit is. És ettől még depressziósabb leszel. Eltelik majd egyik program a másik után és úgy érzed majd, hogy megint nem történt semmi és ettől beborul az ég.

    Nem is tudom, mit írjak még, remélem van(nak) valaki(k), aki(k) melletted áll(nak). Ilyen formában csak ennyit tudunk segíteni Neked.

    "Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Aktív témák